event image event image

Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej
zaprasza na szkolenie online

Elektroenergetyczna Automatyka Zabezpieczeniowa - zakres podstawowy

13 października 2021 r., godz. 9:00-14:15

 

Z uwagi na zbyt małe zainteresowanie szkoleniem wydarzenie nie odbędzie się.

 

Cel Szkolenia / Adresaci

Szkolenie jest przeznaczone dla osób będących energetykami, które chciałyby ugruntować swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły, lub poznać od podstaw problematykę Elektroenergetycznej Automatyki Zabezpieczeniowej. Kilkugodzinne szkolenie pozwoli zorientować się w tej trudnej dziedzinie. Będzie ono świetnym wprowadzeniem do bardziej specjalistycznych zagadnień z zakresu EAZ.

 

Prelegent

Dr inż. Witold Hoppel - dr inż. nauk technicznych, specjalność: elektroenergetyka. Od 1972 do 2012 r. był pracownikiem Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Poznańskiej, od 2008 r. na stanowisku docenta. Jest autorem prawie 100 publikacji oraz ponad 250 opracowań dla gospodarki. Współpracował praktycznie ze wszystkimi obecnymi oddziałami koncernów energetycznych, m.in. prowadząc szkolenia dla ich pracowników. Jeden z głównych twórców profesjonalnego systemu zabezpieczeń CZIP dla sieci średniego napięcia, za który został wraz z zespołem wyróżniony w 2000 r. nagrodą Ministra Edukacji Narodowej. Autor dwóch bestsselerów technicznych: "Sieci średnich napięć. Ochrona od porażeń" i "Uziemienia w sieciach elektroenergetycznych" (współautorem jest Robert Marciniak). W. Hoppel jest znany z jasnego i komunikatywnego, ale i ciekawego przekazywania wiedzy. Posiada rzadką umiejętność łączenia aspektów naukowych z wiedzą praktyczną.

 

Informacje i zgłoszenia

  • Udział w webinarium jest odpłatny – koszt udziału to 550 zł netto + 23% VAT od uczestnika.
  • Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o zgłoszenie udziału do dnia 07.10.2021 r.
  • Przed szkoleniem (24 godziny przed rozpoczęciem) zgłoszeni uczestnicy otrzymają na adres e-mail podany w zgłoszeniu zaproszenie z linkiem do szkolenia.
  • Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia, zalecamy korzystać z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.
  • W przypadku zerwania połączenia z webinarium prosimy ponownie wejść na platformę korzystając z linka otrzymanego pocztą e-mail.
  • Dodatkowe informacje: Kasper Teszner, tel. +48 61 846-02-10, tel. kom. 502-861-184, e-mail: teszner.k@ptpiree.pl.

 

PTPiREE nie wyraża zgody na jakąkolwiek formę utrwalania, powielania, udostępniania lub nagrywania przebiegu szkolenia.
Treść szkolenia on-line i materiały szkoleniowe objęte są prawami autorskimi.